X

راهنمای ثبت‌نام

تلاش ما بر این بوده تا فرم ثبت‌نام در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی ساده و منعطف باشد و تکمیل آن برای همه کاربران به سادگی صورت پذیرد.

اما مهم است نکات زیر را در تکمیل فرم در نظر بگیرید:

  1. قبل از تکمیل فرم، شرایط ثبت‌نام و متن فراخوان را با دقت مطالعه نمایید.
  2. برای تکمیل فرم از نسخه جدید مرورگرها (Browser) استفاده نمایید. پیشنهاد می‌شود از مرورگرهای کروم (Google Chrome) و فایرفاکس (Mozilla Firefox) استفاده نمایید.
  3. از باز کردن هم زمان دو فرم و تکمیل آن‌ها اکیدا خودداری نمایید، در این حالت اطلاعات یکی از فرم‌های شما از بین خواهد رفت و مجبور خواهید شد مجددا اطلاعات را وارد و ارسال نمایید. بنابراین در صورت نیاز به ثبت دو محصول، این کار را به ترتیب انجام دهید، ابتدا فرم را برای محصول اول تکمیل نمایید و بعد از دریافت رسید نهایی و کد رهگیری، مجدد به صفحه ثبت محصول واردشده و محصول دوم را وارد نموده و رسید ثبت‌نام و کد رهگیری را برای محصول دوم نیز دریافت نمایید.
  4. اطلاعات شما نزد ما محفوظ است و از امنیت آن اطمینان داشته باشید، بنابراین اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید تا از بروز مشکل در روند داوری و اهدای جوایز جلوگیری شود. آدرس رایانامه (ایمیل) را با دقت تکمیل نمایید. حتما از یک آدرس ایمیل معتبر استفاده نمایید تا ایمیل حاوی کدرهگیری و رسید ثبت‌نام را دریافت نمایید. در غیر این صورت برای دریافت رسید ثبت‌نام و استفاده از آن برای مراحل بعدی با مشکل مواجه خواهید شد. در صورتی که شما آدرس ایمیل ندارید می‌توانید با مراجعه به سرویس پست الکترونیکی شبکه رشد و ثبت‌نام در آن، بدون هزینه و رایگان یک ایمیل جدید برای خودتان بسازید و از آن استفاده نمایید. برای این کار به این صفحه مراجعه نمایید.

  5. roshdmail

  6. با توجه به اینکه هر شخص فقط می‌تواند دو محصول ثبت نماید، در تکمیل اطلاعات کد ملی دقت نمایید، در صورت مغایرت کد ملی و اطلاعات فرم ثبت‌نام، محصول مرتبط آن، در هر مرحله‌ای از روند داوری و اعلام نتایج از جشنواره حذف خواهد شد.
  7. محصولات نهایتا در گرو‌های 4 نفره باید آماده و ارائه شوند، بنابراین علاوه بر سرگروه نهایتا امکان تعریف 3 هم‌گروه برای هر محصول وجود دارد.
  8. بعد از ثبت نهایی محصول، رسید آن را تا پایان اعلام نتایج نزد خود نگهداری کنید.
  9. به پیغام‌ها و اطلاعات ارائه‌شده دقت نمایید و در صورت بروز مشکل در تکمیل فرم، از طریق اطلاعات و فرم صفحه ارتباط با ما، مسئله را با ما در میان بگذارید.
هجری شمسی
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
هجری قمری
۲۴ رمضان ۱۴۴۲
میلادی
۶ می ۲۰۲۱