X
اولین نشست آموزشی معلمان در زمینه تولید محتوا برای ارتباطات آموزشی برگزار شد

اولین نشست آموزشی معلمان در زمینه تولید محتوا برای ارتباطات آموزشی برگزار شد

07 آذر، 1400

این نشست وبیناری با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از معلمان هنرمند کشور برگزار و تبیین توضیحات لازم ارائه گردید

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی نخستین نشست آموزشی دفتر انتشارات و فناوری آموزشی با معلمان منتخب استان‌ها برگزار شد. این نشست آموزشی روز یکشنبه 14 تیرماه 1400 به صورت وبینار و با شرکت بیش از ۱۲۰ نفر از معلمان هنرمند کشور برگزار و تبیین توضیحات لازم ارائه گردید.

در این نشست محمدابراهیم محمدی، مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی و محمدرضا شکرریز معاون فناوری و دبیر دهمین دوره جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون مسائل فنی و محتوای آثار دریافتی جشنواره پرداختند.

در ادامه چند تن از اساتید صاحب اثر در زمینه تولید محتوای الکترونیکی ضمن ارائه نمونه کارهای برخوردار از استاندارد به آموزش‌چگونگی تولید محتوای الکترونیکی پرداختند. در این نشست که با هدف پاسخ به برخی سؤالات مربوط به چارچوب‌های تولید محتوا و نیز زمینه‌سازی برای آموزش معلمان نخبه در زمینه تولید محتوا برای ارتباطات آموزشی برگزار شد، حاضران به تبادل نظر پیرامون اهمیت و ضرورت محتوا در گزینه‌های دسترسی آسان پرداختند.

لازم به توضیح است که چنین جلساتی در استان‌ها و با استفاده از ظرفیت معلمان توانمند در زمینه تولید محتوا در حال برگزاری می‌باشد. در همین زمینه برخی از استان‌ها نیز ضمن بازنشر پوسترهای دهمین دوره جشنواره تولید محتوا و همچنین تولید تیزرهای بومی و توجیه معلمان خود برای شرکت فعال در این جشنواره اقدام کرده‌اند.

این اقدام می‌تواند نوید بخش حرکتیمؤثر در تأمین محتوای شبکه ملی رشد در ماه‌های آینده آموزشی باشد.

مطالب مرتبط