X
برگزیدگان استان اصفهان

برگزیدگان استان اصفهان

15 مرداد، 1397

اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان اصفهان به شرح زیر اعلام می‌شود.


1.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: الهام خسرویان    

عنوان محصول: فصل 9 علوم پایه هشتم  الکتریسیته 

نحوه شرکت: انفرادی

بخش: دانش آموزی

کاندید برگزیده کشوری در بخش درس افزار


2.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: حامد نوروزی

عنوان محصول: زبان انگلیسی

نحوه شرکت: انفرادی

بخش: دانش آموزی

کاندید برگزیده کشوری در بخش درس افزار


3.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: حمید اخوان - محمد رضا رضاییان-محمد شریفی  

عنوان محصول: اصول دین و مهدویت

نحوه شرکت: گروهی

بخش: دانش آموزی

کاندید برگزیده کشوری در بخش قرآنی و پرورشی گروهی


4.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: سارا محلوجی  بید گلی

عنوان محصول: کار فناوری هفتم -کاربرد فناوری اطلاعات وارتباطات 

نحوه شرکت: انفرادی

بخش: دانش آموزی

کاندید برگزیده کشوری در بخش درس افزار


5.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: علی خلیلی

عنوان محصول: فصل چهارم کتاب مطالعات اجتماعی ششم منابع انرژی

نحوه شرکت: انفرادی

بخش: دانش آموزی

کاندید برگزیده کشوری در بخش درس افزار


6.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: احمد رضا معصومی دهقی 

عنوان محصول: فارسی دهم درس ششم

نحوه شرکت: انفرادی

بخش: فرهنگیان

کاندید برگزیده کشوری در بخش درس افزار


7.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: ام البنین حاجی غیاثیان ارانی -فرشته باقری ارانی -فاطمه قاسم اف ارانی -اکرم پولاد سنج 

عنوان محصول: بچه های آسمان نماز

نحوه شرکت: گروهی

بخش: فرهنگیان

کاندید برگزیده کشوری در بخش پرورشی


8.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: علی کارگری - رضا لایقی -  محمد حسین نصوحی 

عنوان محصول: ماجراهای یوتاب

نحوه شرکت: گروهی

بخش: فرهنگیان

کاندید برگزیده کشوری در بخش درس افزار


9.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: طیبه قادری

عنوان محصول: آموزش ریاضی پایه هشتم 

نحوه شرکت: انفرادی

بخش: فرهنگیان

کاندید برگزیده کشوری در بخش درس افزار


10.

نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: نسرین سماعی باغدارانی - امیر عباس چراغی

عنوان محصول: جدول ضرب ( ماشین حساب) 

نحوه شرکت: گروهی

بخش: دانش آموزی - فرهنگیان

کاندید برگزیده کشوری در بخش اجزای آموزشی



لیست کامل اسامی محصولات برگزیده و قابل تقدیر را در فایل زیر مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط