X
برگزیدگان جشنواره نهم

برگزیدگان جشنواره نهم

13 مهر، 1399

ردیف

اعلام اسامی نفرات برگزيده نهمين جشنواره توليد محتوای الكترونيكی

نهمین جشنواره تولید محتوای الكترونیكی كه در جهت دستیابی به توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الكترونیكی درسی و تولید محتوای چندرسانه‌ای متناسب با نیاز معلمان و دانش‌آموزان و بهره‌گیری هوشمندانه در فرآیند تدریس، یادگیری و توانمندسازی مدرسه برای ایفای نقش محوری در نیل به وضع مطلوب با معرفی نفرات برگزیده كشوری به كار خود پایان داد. این جشنواره در دو مرحله (مرحله بصورت استانی و مرحله دوم بصورت كشوری از میان محصولات برگزیده استانها نفرات برتری كشوری را كه در گروه‌های دانش‌آموزان پایه ششم ابتدایی و دوره اول و دوم متوسطه هنرجویان هنرستانهای فنی و حرفه‌ای و كار و دانش مدرسان و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان و فرهنگیان آموزشی، اداری شاغل در ادارات و مدارس با یكدیگر به رقابت پرداختند. از جمله محورهای برگزاری جشنواره می‌توان به تولید قطعات آموزشی با موضوعات درسی (آموزشی و تربیتی) ، تولید درس‌افزارهای آموزشی قطعات و نرم‌افزارهای آموزشی با موضوعات پرورشی، دینی، قطعات و نرم‌افزارها در حوزه تربیت بدنی سلامت و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی، تولید قطعات و نرم‌افزارهای سرگرمی و بازی آموزشی با تاكید بر مفاهیم درسی اشاره نمود. در این دوره از جشنواره هشتاد و چهار هزار اثر در شبكه رشد ثبت نام نموده و قریب به پنجاه هزار نفر نسب به ارسال آثار به دبیرخانه‌های استانی جشنواره، اقدام نموده اند كه پس از ارزیابی توسط گروه‌های بررسی و تحلیل محتوای استانها حدود 600 اثر به دبیرخانه مركزی جشنواره بارگزاری و نفرات اول تا سوم تمامی استانها به منظور مشخص شدن نفرات منتخب كشوری در گروه‌های دانش آموزی، هنرجویان، هنرآموزان، دانشجومعلمان و فرهنگیان با یكدیگر به رقابت پرداختند، كه درنهایت برگزیدگان كشوری در گروه‌های پنجگانه فوق بشرح ذیل برگزیده و معرفی شدند.

برگزیدگان كشوری نهمین جشنواره تولید محتوای الكترونیكی

گروه تولیدات و آثار دانش آموزان
ردیف نام و نام خانوادگی محصول رتبه نحوه مشارکت
1 رضا جلالی علوم هفتم اول گروهی
2 علی حیدریان درسخوان انگلیسی دوم فردی
3 سینا غلامی عربی هفتم سوم فردی

گروه تولیدات و آثار دانشجو معلمان
ردیف نام و نام خانوادگی محصول رتبه نحوه مشارکت
1 عبدالله محمودی ریاضی اول اول فردی
2 رامش قلی‌زاده علوم و فنون ادبی دوم فردی
3 كیهان طه‌پور زبان دهم سوم گروهی

گروه تولیدات و آثار هنرجویان
ردیف نام و نام خانوادگی محصول رتبه نحوه مشارکت
1 مینا حیدری هویت اول گروهی
2 مرجان مرادیان اشکال هندسی دوم فردی
3 ریحانه مرادی سواد رسانه ای سوم گروهی

گروه تولیدات و آثار هنرآموزان
ردیف نام و نام خانوادگی محصول رتبه نحوه مشارکت
1 زهرا حق‌گذر شناخت بدن و تاثیر آن اول فردی
2 مرضیه آقاعلی منابع آب ایران دوم گروهی
3 سیدشهاب‌الدین نورمحمدی زبان انگلیسی سوم فردی

گروه تولیدات و آثار فرهنگیان
ردیف نام و نام خانوادگی محصول رتبه نحوه مشارکت
1 منصور دهواری ساختار قلب اول فردی
2 اكرم واعظیان عربی هفتم دوم گروهی
3 زینب جعفر بكلو اكسل سوم مشترک فردی
4 علی اكبر تاجیك فوتبالیست‌ها سوم مشترک فردی

گروه تولیدات و آثار بخش اندروید- بازی و سرگرمی
ردیف نام و نام خانوادگی محصول رتبه نحوه مشارکت
1 فاطمه صداقتی روبوضرب اول فردی
2 نیما شخم‌گر زبان انگلیسی دوم فردی
3 صادق غلامعلی پرچم كشور سوم فردی

محصولات قابل تقدیر

ردیف نام شرکت کننده محصول رسته مشارکت استان
1 زهره روحانی یزدی زندگی در شهر و روستا فرهنگی فردی مازندران
2 مریم مبینی روان شناسی فرهنگی فردی هرمزگان
3 زهرا خدیور دانایی و توانایی فرهنگی گروهی فارس
4 علی رقمی ریاضی چهارم فرهنگی گروهی آذربایجان شرقی
5 علیرضا پناهی ریاضی چهارم فرهنگی فردی اردبیل
6 مریم ستایش فر علوم فردی فرهنگی فردی اصفهان
7 عفت محمدرضاخوانی ریاضی چهارم فرهنگی گروهی تهران

ردیف نام شرکت کننده محصول رسته مشارکت استان
1 نگار عباسی نژاد كسب و كار الكترونیكی هنرجو فردی خراسان شمالی
2 فاطمه حاجی مهدی ریاضی هنرجو فردی قم
3 فاطمه محبی شبكه های بی سیم هنرجو گروهی مرکزی
4 ابوالفضل محمدی مكانیكی هنرجو گروهی اصفهان

ردیف نام شرکت کننده محصول رسته مشارکت استان
1 فاطمه ناصح پور اجزای آموزشی هنرآموز فردی قم
2 الهه بحرانی مدرسه شاد هنرآموز فردی قم
3 محسن امانی بنی پایگاه داده هنرآموز فردی چهارمحال و بختیاری
4 مجید خضری پیاده سازی سیستمهای اطلاعاتی و طراحی وب هنرآموز فردی کرمان
5 لیلی معافی محتوای الکترونیک کتاب اموال و انبار هنرآموز فردی کرمان

ردیف نام شرکت کننده محصول رسته مشارکت استان
1 علی خلیلی حكومت و مردم دانش آموزی فردی اصفهان
2 سحر رجبی انگلیسی هفتم دانش آموزی فردی قم
3 مینا حسن نژاد تكواندو دانش آموزی فردی مرکزی
4 پدرام فتحی طراح گرافیك دانش آموزی گروهی مازندران
5 علی حیدریان درسخوان انگلیسی دانش آموزی فردی کرمانشاه
6 مبینا محسنی اكسل دانش آموزی گروهی سمنان
7 مهدی قربانی معادله درجه دوم دانش آموزی فردی تهران

ردیف نام شرکت کننده محصول رسته مشارکت استان
1 سید محمد حسینی نسب رسانا. نارسانا دانشجو معلم فردی ایلام
2 سمانه صفایی پور مطالعات اجتماعی ششم دانشجو معلم گروهی ایلام
3 طاهره صبوری شمارش اعداد دانشجو معلم گروهی گیلان
4 محمد مهدی فروز جانی توحید دانشجو معلم گروهی مازندران
5 مطهره امیری سفر به اعماق زمین دانشجو معلم گروهی یزد
6 پریسا والی خانواده من دانشجو معلم فردی زنجان
7 مینا زیار علوم پنجم دانشجو معلم فردی البرز
8 محمدامین رنجبری فارسی دوازدهم دانشجو معلم فردی هرمزگان

مطالب مرتبط