اخبار و اطلاعیه ها

images/box2.png

جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد ظرفیتی عالی برای تأمین رمزینه‌های سریع پاسخ است

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و تألیف کتاب‌های درسی فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرد محتواهای تولید شده این دفتر شامل فیلم هنرجو، موشن‌گرافیک، انیمیشن، پوستر و سایر اجزای بسته یادگیری بر روی شبکه رشد سازمان بارگذاری می‌شوند.
images/box2.png

بهره‌گیری از «بازی» در آموزش یک اتفاق دو سر برد است

دانشجومعلم برگزیده جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد گفت: آموزش با بازی یک اتفاق برد برد برای دانش‌آموزان و معلمان است. معلم از طریق بازی یادگیری، به هدف اصلی یعنی یادگیری؛ می‌رسد و دانش‌آموزان هم از مطالب دشوار و تئوری دور می‌شوند.
images/box2.png

ضرورت ورود نظام آموزشی به سبک‌های بازی‌وارسازی و سرگرم‌آموزی

برگزیده جشنواره تولید محتوای الکترونیک رشد تاکید کرد در صورتی که ما وارد سبک آموزشی از طریق بازی‌وارسازی و سرگرم‌آموزی که سبک آینده آموزش مفاهیم به مخاطب است نشویم، بالطبع ضررهای جبران‌ناپذیری در آینده آموزشی کشور خواهیم دید. چرا که دنیای آینده دنیای متاورس است که بر پایه محیط‌های بازی پیاده‌سازی شده و در حال توسعه می‌باشد.
images/box2.png

مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد تا 30 دی ماه تمدید شد

دبیرخانه جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رشد اعلام کرد که مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به این جشنواره تا 30 دی‌ماه تمدید شده است.
images/box2.png

رمزینه‌ها همان معلمان در خانه هستند

هنرآموز برگزیده جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد با بیان اینکه استفاده از فناوری‌های نوین در آموزش «گریزناپذیر» است، تأکید کرد که باید تابوی تولید محتوا بین معلمان شکسته شود.
images/box2.png

«آموزش فناورانه»؛ یادگیری فعال و تأثیرگذاری دوچندان با عضو جدید و جدایی‌ناپذیر خانواده آموزش

معلم برگزیده جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد با بیان اینکه اگر به آموزش فناورانه از جنبه تقویتی و تکمیلی نگاه شود، شاید بتوان آن را عضو جدید و جدایی‌ناپذیر خانواده آموزش دانست، تأکید کرد در این نوع از آموزش، یادگیری فعال و میزان تأثیرگذاری آن دوچندان خواهد بود.
1 2
15875-6568
نشانی دبیرخانه: نشانی: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر شمالی، شماره ۲۶۶
11th.ecf@roshd.ir