X
اخبار و اطلاعیه‌ها > نتایج جستجو
آخرین عناوین

برگزیدگان استان یزد

1397/05/29
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان یزد به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: علیرضا دادآفرین   عنوان محصول: سفر انرژی علوم ششمنحوه شرکت: انفرادیبخش: دانش آموزیکاندید برگزیده کشوری در بخش خودآموز ومکم

برگزیدگان شهر تهران

1397/05/28
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان تهران به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: حمیدرضا بلوری کاشانی​   عنوان محصول: موازنهنحوه شرکت: انفرادیبخش: دانش آموزیکاندید برگزیده کشوری در بخش خودآموز ومکمل آم

برگزیدگان شهرستان‌های استان تهران

1397/05/28
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی شهرستان‌های استان تهران به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: مهدیس سوریعنوان محصول: آموزش Swishنحوه شرکت: انفرادیبخش: دانش آموزیکاندید برگزیده کشوری در بخش خودآموز2.نام

برگزیدگان استان بوشهر

1397/05/24
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان بوشهر به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: رضا افروغ - جواد ثبوت - صادق قاسمی​  عنوان محصول: علم نیرونحوه شرکت: گروهیبخش: دانش آموزیکاندید برگزیده کشوری 2.نام و نا

برگزیدگان استان البرز

1397/05/24
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان البرز به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: مریم حیدریعنوان محصول: مبحث الگونحوه شرکت: انفرادیبخش: فرهنگیانکاندید برگزیده کشوری2.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبا

برگزیدگان استان مرکزی

1397/05/23
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان مرکزی به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: محمدجواد صادقیعنوان محصول: بخش تاریخ مطالعات اجتماعی نهم ​نحوه شرکت: انفرادیبخش: دانش آموزیکاندید برگزیده کشوری2.نام و ن

برگزیدگان استان خوزستان

1397/05/23
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان خوزستان به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: فاطمه نمازی (سیده نرگس ملکی نیا -سیده پریسا کاشانی نژاد-زهرا سبزی نژاد)  عنوان محصول: آموزش wordنحوه شرکت: گروهیبخش: د

برگزیدگان استان کهگیلویه و بویراحمد

1397/05/23
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: صوفیا طالبی - نجمه اعتمادی ​     عنوان محصول: حرکت بدن  ماهیچه ها واستخوان ها علوم پنجم ​نحوه شرکت: گروهیب

برگزیدگان استان مازندران

1397/05/21
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان مازندران به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: فاطمه باقری- زینب زارع     عنوان محصول: انواع انرژی‌های تجدیدپذیر نحوه شرکت: گروهیبخش: دانش آموزیکاندید برگزیده کشوری

برگزیدگان استان خراسان جنوبی

1397/05/21
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان خراسان جنوبی به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: رضا قوسیان مقدم - زهرا قوسیان مقدم    عنوان محصول: جانوران بی مهره نحوه شرکت: گروهیبخش: دانشجو معلمانکاندید برگزی

برگزیدگان استان کرمانشاه

1397/05/20
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان کرمانشاه به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: نیما رحمانی  تبار - سینا رحمانی تبار    عنوان محصول: علوم - ریاضی- عربی و انگلیسی نهم نحوه شرکت: گروهیبخش: دانش آموزی

برگزیدگان استان قم

1397/05/20
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان قم به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: ابوالفضل عمارلو - عبد اله یادگاری   عنوان محصول: سفر انرژینحوه شرکت: گروهیبخش: دانش آموزیکاندید برگزیده کشوری2.نام و نام خا

برگزیدگان استان سیستان و بلوچستان

1397/05/17
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان سیستان و بلوچستان به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: سمانه صیادی سالار​    عنوان محصول: اعداد صحیح  نحوه شرکت: انفرادیبخش: فرهنگیانکاندید برگزیده کشوری در بخش در

برگزیدگان استان خراسان شمالی

1397/05/17
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان خراسان شمالی به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: محمدرضا نیازی    عنوان محصول: آموزش عکاسی نحوه شرکت: انفرادیبخش: فرهنگیانکاندید برگزیده کشوری در بخش درس افزار -

برگزیدگان استان آذربایجان شرقی

1397/05/17
اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان آذربایجان شرقی به شرح زیر اعلام می‌شود.1.نام و نام خانوادگی صاحب اثر / صاحبان اثر: مریم رحمانی  عنوان محصول: جمع اعداد 0 تا 10نحوه شرکت: انفرادیبخش: فرهنگیانکاندید برگزیده کشوری در بخش درس افزار

برچسب‌ها:
برچسب ها
برچسبی یافت نشد